Ansatte på

Kontoret i Aarhus

Jeppe Jensen

Direktør og Driftsleder
Medejer
jeppe@lakor.dk
+45 26840228

Kasper Petersen

Bestyrelsesformand og Finansdirektør
Medejer
kasper@lakor.dk
+45 61265401

Lasse Kornum

Designer
Medejer
lasse@lakor.dk
+45 20873480

Rasmus Matthiessen

Wholesale og Retail
Medejer
rasmus@lakor.dk
+45 51928843

Jesper Unna

IT og Webshop
Medejer
jesper@lakor.dk
+45 22998329

Johanne Marie C.

HR og Administration
jc@lakor.dk
+45 50515874

johanne barbesgaard

Marketing og Kommunikation
johanne@lakor.dk
+45 24846036

Johanne Daugaard

Email Marketing Studentermedhjælper
jd@lakor.dk
+45 21855507

Cecilie Søvang

SoMe Studentermedhjælper
cecilie@lakor.dk
+45 60701805

Jonas Nordberg

Creative Director
jonas@lakor.dk
+45 28342109

jannik wiggers

E-commerce og Kundeservice
jannik@lakor.dk
+45 23741058

johanne rold

Head of Design
jo@lakor.dk
+45 22966204

stine andersen

Konstruktør
stine@lakor.dk
+45 30243539

Ansatte på

Lageret i Kolding

lars kornum

Lagerchef
lager@lakor.dk
+45 22885280

ida rahbek

Lagermedarbejder
ida@lakor.dk
+45 28354305

Camilla Worm

Kundeservice
camilla@lakor.dk
+45 81116092

Ansatte i

LAKOR Shop Aarhus

kristoffer zeeberg

Butikschef Aarhus
kristoffer@lakor.dk
+45 25715999

henrik pedersen

Butiksassistent
henrik@lakor.dk
+45 24400307

isak hegestand-sverdlin

Butiks- og Designassistent
isak@lakor.dk
+45 40964212

Mads Michelsen

Butiksassistent
madsamichelsen@gmail.com
+45 53699799

Ansatte i

LAKOR Shop København

maurin sompa

Butikschef København
maurin@lakor.dk
+45 42539003

Jacob Andersen

Butiksassistent
j2a205@gmail.com
+45 40279050

lakor shop københavn

kbh@lakor.dk
+45 81116095

ansatte i

LAKOR shop aalborg

Laurits Allingham

Butikschef Aalborg
laurits@lakor.dk
+45 23936627

Malthe Kudahl

Sælger
malthe.kudahl@hotmail.com
+45 29296114

Emil Hoffmann

Sælger
hoffmann-emil@hotmail.com
‭+45 27580669‬

lakor shop aalborg

aalborg@lakor.dk
+45 81116192